Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek emelt vagy fizika emelt?

Matek emelt vagy fizika emelt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most októberben döntöttem el, hogy matekból vagy fizikából fogok emeltezni informatika helyett. Sajnos az infó tanárom nem tanít elég jól ahhoz, hogy jó eredményt érjek el az emelt érettségin. Egy kedves tanár ismerősöm mind matekból, mind fizikából fel tudna készíteni, a kérdés csak az, melyikre álljunk rá. Matek-infó faktos vagyok, a matekkal vannak nehézségeim, de alapból jól megy, ötös tanuló vagyok. Nincs kétségem, hogy a középszintű érettségim jól sikerülne, az emelt viszont más tészta. Fizikából sajnos nem tudok nyilatkozni, alapszinten tanultam a fizikát. Mit gondoltok?

2022. okt. 13. 21:57
 1/1 steven95 ***** válasza:

1. fizika emelt, mert matekból középszinten nincs szóbeli, fizikából viszont van, így egy szóbelit megspórolsz. Abban az esetben ha jól megy a fizika..


2. Matek emelt, ha a fizika rosszabbul megy...

2022. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!