Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Ti hogy éltétek...

Orvosisok! Ti hogy éltétek túl az első demó időszakot?

Figyelt kérdés
Hali! Most kezdtem az első évemet a szotén, és már túl vagyok az első bonctermi demón. Ez négyes lett, aminek nagyon örültem, de közben mellette nem igazán voltam képes készülni a többi tárgyból is. Most úgy néz ki, hogy egyszerre rengeteg mindenből kell tanulni, pl a latinra feladott eszméletlen mennyiségű szó önmagában elvitte az egész szombatom. Nagyon jó lenne végre előre felkészülni a bonctermi gyakorlatra, de egyszerűen nem sikerül kijönnöm az időből:( Azt mondják, bele fogok jönni, és tényleg hajlandó vagyok rengeteg energiát beletenni ebbe, de néha legszívesebben üvöltenék, annyira frusztrál, hogy mennyire lassan haladok. Ti hogyan birkóztatok meg ezzel?

2022. okt. 16. 07:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!