Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kolidíjat átutaltam, de...

Kolidíjat átutaltam, de kiküldtel egy fizetési felszólítást, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Október 15 volt a fizetési határidő, nekem kb fél órával utána október 16-án hajbali fél 1-kor jutott eszembe, hogy át kéne utalni, így akkor utaltam rá, de rá is fizettem a késedelmi pótlékot. Erre kiküldtek egy üzenetet még aznap, hogy nem fizettem ki a kolidíjat, ezt 19-éig pótoljam. Azt hittem, hogy csak nem látták, hogy már átutaltam, de most nézem, hogy a Neptunban még mindig ottvan a számlák közt. Ilyenkor mi lenne a teendő?
2022. okt. 18. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Hagyd a fenébe!
2022. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Hát írj egy emailt, amiben csatolod a bizonyítékot arról, hogy már utaltál. Vagy a közeli határidő miatt jobb, ha felhívod az illetkést.
2022. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Jelezd feléjük, hogy megtörtént az utalás.
2022. okt. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elméletileg az a probléma, hogy míg az átutalással kapcsolatos ügyintézés lezajlik, az 5-10 napot vesz igénybe
2022. okt. 19. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!