Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fizetésen kívül igazából a...

A fizetésen kívül igazából a tanároknak még mi a bajuk és miért ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
2022. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Pl lehet a tisztelet hiánya, hogy csak 45 nap szabijuk van egy évben, hogy meg van kötve a kezük, hogy szakmai elhivatottságuk nem bontakozhat ki, mert csomó baromságot kell tanítaniuk, mert nincs meg a státuszuk
2022. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hogyhogy a “fizetésen kívül”? Te próbáltál már megélni, családot fenntartani, lakást és autót venni, öltözködni, utazni havi 180 ezer forintból?
2022. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Hát nem tudom, ha engem a főnököm akár csak burkoltan fenyegetne, vagy ha valaki nekem küldött volna ilyen szennyleveleket, már rég rászartam volna és személyesen kentem volna bele az arcába.


Mondjuk az biztos, hogy nem lenne az a szerelemszakma, amiben én ilyen körülmények között maradjak. Pedig nagyon szeretem a saját szakmám és egy évtizedet feltettem önmagában csak a kitanulására. De az biztos, hogy basznék rá az egész bagázsra, aztán tanítsa őket a jó édes anyjuk, aki engem cserbenhagyott, mikor a véleményemet fejeztem ki.

2022. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2-es. Mire gondolsz? Nem ugyan úgy tanítanák a globális felmelegedést vagy a túlnépesedést ?
2022. okt. 29. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!