Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki utál suliba járni? Holnap...

Ki utál suliba járni? Holnap suli.

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Utálom
Szeretem
Elmegy
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Utálom, a jelenlegi oktatással semmi értelme. Az iskolára eltöltött ÜRES idő egy napban 4-5 óra. utazás, szünetek, órán nem tanulunk, mert a tanár épp szid valakit, vagy nincs tanár, vagy többiek miatt nem lehet tanulni. Házinak akkora mennyiséget adnak föl, hogy élni sincs időm, olyanokat tanulunk, amiket gimiben már bőven eldönthetnénk, hogy szükségünk van-e rá, vagy sem, de mégis ránk erőltetik. A tanárok szadisták, buták, a könyvet olvassák föl, nem pedig fejből mondják, ha jó jegyet kell adni az hetekig elhúzódik, ha rosszat akkor 3 perc múlva be van írva. Nem az a céljuk, hogy megtanuljuk a tananyagot és könnyebben előrehaladjunk az életben, hanem az állandó csesztetés, a megkeseredett egyszerű életük kitöltésére. Tisztelet a kivételnek természetesen.

Ez a véleményem az iskolámról. és nem egy utolsó falusi gimi, hanem az első 5-ben benne van. azt meg nem írom le, hogy melyik első 5-ben.

2022. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudsz ellene mit tenni, szóval inkább élvezd benne azt, amit lehet. Ha pedig nem tanulsz azzal magaddal szúrsz ki.
2022. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok: Konkrétan büntetést kapunk, ha előre megtanuljuk az anyagot a következő órára. Általánosban kitöltöttem egy plusz oldalt a munkafüzetben matekból és büntetésből 3 fekete pontot kaptam. Mert tilos előre tanulni, tilos okosnak lenni, csak annyira amennyire a tanár mondja.
2022. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Október 31-én nincs suli, mert október 15-én szombaton vagy ledolgoztátok vagy a sulitok megoldja másképpen.
2022. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg a töritanárom a dolgozatom egyik felét ami az előlapon van 2-esre értékelte mert nem látta a hátoldalát. Mire észbekaptam és megmutattam azt mondta utólag írtam hozzá. Lopással is vádoltak már, sok igazságtalanság ért és fog is biztosan. A tananyag gyötrelem, nagy része hulladék, alkalmazotti gondolkodásra nevelnek, az engedelmesek a nyerők.
2022. okt. 30. 13:36
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Lelőtted a beugratót. :D
2022. okt. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!