Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha korábban érnek a "gyerekek"...

Ha korábban érnek a "gyerekek" manapság, akkor miért végeznek egyre később az iskolákkal?

Figyelt kérdés

A családomban szinte hagyomány, hogy a nők 27 évesen szülnek (akinek 2 gyereke van az meg 26 ill. 28 évesen).

Én most 14 éves vagyok, 9-es.Jól tanulok, és orvos szeretnék lenni.Úgy tudom, hogy az 6 év + 2 év szakosodás + 1 év gyakorlat.Ami nálam úgy nézne ki, hogy 27 évesen végeznék akkor, ha nem bukok meg (mondjuk ez azért tán csak sikerül), lesz rá pénzünk és persze felvesznek egyből valahova.Szóval ott tartok, hogy 27 évesen megtanultam, és még kell 1 vagy tán 2 év ahhoz, hogy kapjak gyes-t vagy vmi hasonlót.Tehát már vénasszony leszek mire megszületik a kisbabám.És akkor nem fogom megérteni és nem lehetek a "barátnője" mert ő már teljesen más életet fog élni mint én most.

Annyira hülyeségnek tartom ezt az egészet.Ok, hogy csak okos és ügyes emberkék lehetnek orvosok, de lehet, hogy ez nekem sok lesz...Valami pozitív dolog ezekkel kapcsolatban?:P


2010. szept. 28. 19:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A te korodban természetes, hogy öregnek látod a 27 éveseket. Akkor azonban nem fogod majd öregnek érezni magad.

Nehéz az orvosi, de akár egyetem alatt is szülhetsz, kapsz kedvezményt, egyéni tanrendet, átsorolás alóli mentességet, rendkívüli ösztöndíjat, vagy bármi mást, mert addig még sok minden történhet, mire odakerülsz az egyetemre.

2010. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!