Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ha ez sem fog...

Mihez kezdjek ha ez sem fog összejönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap megyek emelt szóbeli érettségire... Sokat készültem rá, de így is rengeteg hiányosságom van a témakörökön belül. Ma még átnézek egy párat amikben nem vagyok annyira biztos, de kezdem úgy érezni hogy az elmúlt időszakot valójában nem is tanulással töltöttem ki.

Sajnos nem lett annyira jó az írásbelim és ezen a szóbelin fog múlni minden.


Gondoltam górcső alá veszem a lehetőségeimet. Mi van ha nem sikerül? Ha leégetem magamat a vizsgáztató tanárok előtt? Esetleg ha még ki is nevetnek? Mihez kezdjek ha idén sem sikerül a jó eredmény? Az előző tanévben is csak 70%-os lett és az egyetemi felvételim csak 5 ponton múlott...


Jelenleg dolgozok, de ha nem vesznek fel az egyetemre, akkor folytatnom kell a munkámat amit annyira nem szeretek... számomra nem egy leányálom a kasszában ülni egész nap.


Nekem csak plusz pontok kellenek, de ha ez nem lesz jó, akkor nem tudom mivel szerezhetnék még.



2022. nov. 9. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül úgy, ahogy szeretnéd, akkor még mindig megpróbálhatod tavasszal újra, addig még sok idő van pótolni a hiányosságokat. :)

Hogy ment végül?

2022. nov. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper lett!:)

Végül max pontot kaptam a szóbelin, így összesen 80% felett sikerült az eredményem.

2022. nov. 22. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2022. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2022. nov. 23. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!