Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol szóbeli érettségin, ha...

Angol szóbeli érettségin, ha nem tudsz beszélni az adott témáról/kevésnek találják a tudásod, akkor húzatnak egy másik tételt gyengébb jegyért vagy nem mondanak semmit, csak megbuktatnak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 17:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bár most gondolkodom, hogy a szóbelin is 3 részben kell min. a 12%? Ha az érvelés olyan rossz lett volna, akkor kaptam volna új kérdést? Mert az állítást értettem, meg az ellenérvet is, amit mondott, reagáltam is rá, csak gyengének éreztem a saját részem, de ha nem lett volna elég, akkor belekezdett volna más témába?
2022. nov. 10. 16:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem feladatonként kell elérni a 12%-ot, hanem egybe. De ha ez így lenne is, akkor is feladatonként egyetlen ponttal már hoznád ezt a követelményt. Milyen témáid voltak?

(Ki a fene húzta le az 1-es és 5-ös helyes válaszomat, azt nagyon szeretném tudni!)

2022. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de biztos, hogy nem én, semmit rosszat nem írtál. Társalgás a költözés volt, az nem volt gáz, vitánál az volt az állítás, hogy “jobb többet beszélni, mint hallgatni”. Én mellette döntöttem, de 3 érv után nem jutott több eszembe, hogy miért jobb😂 a kifejtés témaköre a viz volt (vízi sportok, áradás, vízhiány és viz, mint élőhely állatoknak, ezt szerintem jól ki tudtam fejteni)
2022. nov. 10. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!