Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan egyetemi...

Tényleg vannak olyan egyetemi szakok, ahol alig vannak zh-k, beadandók szorgalmi időszakban?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Igen. NKEn pl ez tipikus, ott inkább a vizsgaidőszak húzós.

De nehogy azt hidd, hogy ez jobb, mint a folyamatos, de legalább egyenletes leterheltség.

2022. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a 2017-es közigazgatás-szervező mintatanterv szerint elég sok számonkérés volt az NKE-n. Az aláírást mindig ZH-val kellett megszerezni, nem volt automatikus.
2022. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol kevés a zh, ott vizsga van jellemzően. Nem könnyű.
2022. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én SZTE-n voltam nemzetközi tanulmányok szakon (egy félév után eljöttem). Nagyjából 10 tárgyam volt abban a félévben, abból összesen egyből volt rendszeresen számonkérés (kettő zh és egy prezentáció), kettőből utolsó órán írtunk zh-t, a többiből mind vizsga volt. A szorgalmi időszakban jó volt, persze, mert azon kívül, hogy bejártunk órára, nagyon semmi dolgunk nem volt, de a vizsgaidőszak húzós volt, alig volt idő rendesen felkészülni 1-1 vizsgára, ha meg buktál is valamiből, akkor nem tudtad, hova tedd be a következő alkalmat.
2022. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!