Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 30evesen késő elkezdeni az...

30evesen késő elkezdeni az orvosit?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 08:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%

19:

1-es pontot azért írtam, mert volt, aki azzal jött, hogy 40 éves koráig egy fillért sem keres és kiszolgáltatott lesz. Lehet, hogy eddig is keresett. Lehet, hogy egy csomó pénze van. Mit tudjuk mi? Miért is vájkálunk a zsebében???


3-as pont meg igaz. Én sem büfé szakra jártam. Igaz, már ritkán tanultam éjjelente. De reggel 8 és este 8 között is lehet tanulni 9-10 órát, és az már elég lehet. Én 4-es átlagot hoztam.


De mondom, nem a mi dolgunk. A kérdezőé. Neki kell megfontolnia, hogy a motivációja van-e olyan erős, hogy vállalja az anyagi, időbeli és érzelmi áldozatokat. Ő tudja, milyen az élethelyzete és a körülötte élőkre milyen hatással lenne egy ilyen döntés.

2022. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 NTBS ***** válasza:
53%
Nem késő, rengeteg orvos praktizál 75 éves koráig. Szóval bátran.
2022. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!