Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisebb egyetemek valóban...

Kisebb egyetemek valóban "hallgatóbarátabbak"?

Figyelt kérdés
Azt hallom a vidéki főiskolákról, hogy a legtöbb tanár segítőkész, kiadják a jegyzetüket, nem tolnak ki direkt a hallgatókkal. Leginkább az EKF-ról, NYF-ról hallóttam jó véleményeket. Mi igaz ebből?
2022. nov. 24. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Hallgatóbarátabbak, családiasabbak. Tehát igen. Viszont népszerűtlenebbek is.
2022. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, ha népszerűségnek az az ára, hogy szopjak, mint a torkosborz, akkor azt azért nem vállalom be. Az aranyközépút a fontos mindenben, én úgy gondolom. SZVSZ. Köszönöm a válaszod viszont! :)
2022. nov. 24. 18:13
 3/7 A kérdező kommentje:
hallóttam. :D Bocs, tehát hallottam.
2022. nov. 24. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Iagazad van, ennek legfeljebb csak a nagyon népszerű szakmák betöltésekor, illetve a kutatás esetében van jelentőssége. Meg persze a reklámozásban, hogy "Huu, én az ELTE-n végeztem, huuu".:D
2022. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a PTE mentőtiszt szak pl. nem a családias, baráti hangulatról és a kevés szopatásról híres. Szóval az, hogy valami vidéki egyetem, nem garantálja, hogy a tanári kar empatikus és normális. EKF és NYF tapasztalatom nincs, csak azért mondom, nehogy csalódás érjen.
2022. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ha így nézzük, s ahogy hallottam, a PTE is elég Elte szint. Akkor inkább így lenne a kérdésem helyes simán, hogy kisebb egyetemek. Mert Pesten is vannak kisebb egyetemek, GDF, METU, stb. Ez jogos felvetés volt. Elnézést a malőrért.
2022. nov. 25. 00:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az EKF alatt az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemet érted, akkor szólok,hogy minden vagyunk, csak hallgatóbarát nem.😅
2022. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!