Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem megy az algebra.. Mit tegyek?

Nem megy az algebra.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki ha nem megy? Most is 1est írtam az algebrás témazárón.. A matek tanárunk 2 nappal előtte jelentette be hogy írunk. Ilyet egyáltalán lehet? De most nagyon butának érzem magam, mert az algebra alapból könnyű, legalábbis mindenkinek megy akit ismerek.. Az algebrai törtek összeadásából kivonásából összeszorzásából és osztásából írtunk, és én nemtudtam hogy csak ez lesz benne mert ugye úgy mondta a tanár hogy témazáró és pont erre nem jutott időm átnézni.. ezen kívül minden ment amit ezen kívül vettünk az előző témazáró óta..

2022. nov. 25. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Talán ülj le tanulni, az általában beválik.
2022. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egész délután gyakoroltam..
2022. nov. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!