Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mások is azt hitték gyerekként...

Mások is azt hitték gyerekként hogy amit az iskolákban tanítanak azok nem is valós dolgok csak úgy random kitalálta valaki?

Figyelt kérdés
Én egész egész általános iskolás koromban azt hittem hogy semmi valóság alapjuk nincs, mert pl vegyük az angolt, ott van egy csomo kitalált szöveg amit le kell fordítani meg stb. És ezek ilyen kitalált szövegek, ez által én úgy éreztem hogy akkor a többi tantárgy is csak ilyen kitaláció

2022. dec. 23. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az cool, hogy egyetlen épelméjű ember sem volt körülötted.
2022. dec. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért durva, hogy egész 14 éves korodig ezt hitted. Még úgy kb. 8 évesen talán még normális is lehetett volna ez.
2022. dec. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozunk hogy egyre butább a társadalom🙈
2022. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben volt egy valláskárosult osztálytársnőm. Na ő mondta, hogy a földrajzot-biológiát azt csak úgy megtanulja, mint egy mesét, mert muszáj, de közben tudja, hogy nem igaz, mert a Bibliában nem is úgy írták... -_-
2022. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Mondjuk ugyanitt nekem meg az volt nagy döbbenet, hogy töri meg irodalom órán kiderült, hogy a Bibliában vannak történelmileg pontos események is... :D
2022. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!