Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden jótanuló szépen ír?

Minden jótanuló szépen ír?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Láttam ellenpéldát, de kétharmad esetében szerintem igen. Valahogy aki jól tanul általában szabálykövető, precíz, stb. és ez az írásképen is meglátszik. Kivéve egykét hirtelen zsenit, aki alig jegyzetel mégis mindent tud, stb.
2023. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. Én jó tanuló voltam mindig, én szépen szoktam írni. Ugyanitt osztálytársam aki szintén jó tanuló volt, úgy kanyarította a betűket, hogy nem lehetett kiolvasni.
2023. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már orvost/ gyógyszerészt bármit írni? Pedig ők általában a jó tanulókból lesznek.

Semmi összefüggés nincs. Nekem általánosban egyik évben konkrétan azon múlt a kitűnőm, hogy külalakból négyest kaptam.

2023. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig nagyon "csúnyán" írtam, a jegyeim mindig nagyon jók voltak. A külalakra általánosban több figyelmeztetést kaptam, a füzeteim is rongyosak, foltosak voltak.
2023. jan. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
mindig jó tanuló voltam, max tesiből kaptam 4esnél rosszabb jegyet, és borzasztó csúnyán írok. nem olvashatatlan, de mindig meg volt jegyezve, hogy írjak szebben
2023. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó rondán írok, üdv egy mérnök hallgató
2023. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!