Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Népszerű focista és visszafogo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű focista és visszafogott jótanuló csaj között kialakulhat kölcsönös szerelem? Mit gondoltok az ilyen közhelyes kapcsolatokról? Van ilyenre élő példa? Ismertek ilyen párt?

Figyelt kérdés
Vagy ezek a focista nagymenők külsőre mennek mindenáron, és hozzájuk hasonló kaliberű csajokhoz?

2022. szept. 19. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Romkomokban igen.
2022. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én ismertem egy kedves lányt az egyetemen. Csinos volt, de nem az, aki úgy nézett ki, mintha egy vagyont költött volna a külsejére. Később tudtam meg, hogy együtt van a Fradi egyik játékosával, és később össze is házasodtak.


Miközben a kérdésedben olyan focistáról van szó, aki csak az iskolában népszerű. Nem kell ezt túlmisztifikálni.


Az élet nem egy tiniregény.

2022. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a regényekben van ez, és nem a valóságban. De reménykedni mindig lehet, és hátha előfordul azért ilyen, ezért tettem fel a kérdést
2022. szept. 19. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom,hogy a regényekben van ez, és nem a valóságban."

. Ott kezdődik a dolog, hogy nem létezik a "népszerű focista" sztereotípia. Egy iskolában szinte a kutyát nem érdekli, hogy ki focizik az iskola csapatában. Aki meg tényleg jól focizik, az elsősorban egy elhivatott sportember, annyira odateszi magát, mint a jó tanuló kiscsaj, és csak ezért nem fognak lógni rajta a csajok.

2022. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, nálunk létezik ez a fogalom.

Elhivatott fiú, népszerű, de nincs csaja. És nem a suli csapatában játszik, mégis köztudott hogy focista

2022. szept. 19. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

"Elhivatott fiú, népszerű, de nincs csaja. És nem a suli csapatában játszik, mégis köztudott hogy focista"

. Vagyis semmi köze a sztereotípiához. Csak egy népszerű fiú, aki történetesen focizik is.

2022. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Focisták nagyképűek picit.
2022. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!