Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábor tapasztalatok?

Gólyatábor tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nektek milyen volt a gólyatábor? Mennyi ideig tartott? Milyen feladatok voltak? Milyen volt a szállás? Könnyen találtatok barátokat?

2023. jan. 11. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 egyetemből egyszer sem mentem el. Mindháromnál az jött le, hogy ittak, dugtak, "buliztak". Sosem voltam egy IHB buli párti, így kihagytam. Első héten lettek értelmes barátaim (többségük szintén nem ment el a gólyatáborba). Nem maradt ki semmi az életemből. Semmi, amit sajnálnék, hogy kimaradt.
2023. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól a válasz, hogy középiskolai, vagy felsőoktatási intézmány gólyatáboráról van-e szó.
2023. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Középiskolai, de egyetemieket is szívesen olvasom
2023. jan. 14. 09:16
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem személy szerint a középiskolai szivatósabb volt mint az egyetemi. Persze ez is iskola függő. Középiskolain biztos lesznek tanárok a táborban akik felügyelik az egészet, szóval azért ott sem tehetnek meg mindent. Ahova én jártam ott 4 napos volt, sok az ismerkedős játék, általában csapatokba vagytok osztva és egymással kell versengeni. Általában akikkel egy csapatban vagy azokkal hamar össze barátkozol.
2023. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. jan. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!