Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes áttenni a vizsgát a...

Érdemes áttenni a vizsgát a következő alkalomra, hogy rendesen fölkészülhessek rá?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 10:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól állsz a vizsgáiddal akkor igen, ha még van bőven akkor nem biztos hogy előbyös
2023. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez több dologtól is függ, pl. hány vizsgád van még hátra? Ez az utolsó, szóval van rá időd bőven tanulni, vagy ezután még van 3, amire szintúgy kéne tanulni? Ha még sok vizsgád van ezenkívül, akkor félő, hogyha erre több időt szentelsz és rendesebben felkészülsz, akkor majd a többire való tanulással fogsz csúszásban lenni.
2023. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod, függ attól hogy hány vizsgád van hátra, ha átteszed mennyi időd marad készülni a többire, mennyit készültél ezekre évközben, mennyire tanulsz gyorsan/lassan stb. Csak te tudod, mi így látatlanban nem.
2023. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire szeretnél jó jegyet kapni. Ha az ötös vagy négyes a cél, és utána nincsenek más vizsgák, vagy pont ezt tennéd utoljára, akkor szerintem érdemes. Én így szoktam csinálni. Ha csak át akarok csusszanni, akkor megpróbálok korábban eljutni rá, hátha meglesz úgy is, végső esetben nem lesz meg, és megyek a következő alkalomra.
2023. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!