Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kidolgoztam egy tételt,...

Kidolgoztam egy tételt, szerintetek ez így jó vagy feleslegesen dolgoztam vele? (lent)

Figyelt kérdés

12-es vagyok, érettségizek... Megkaptuk a tételek címét magyarból (irodalom, nyelvtan) dolgozzuk ki... Csak én még életemben nem dolgoztam így ki tételt, így fogalmam nincs arról, hogy kéne kinéznie, ehhez kéne segítség.

Itt egy link, ezt írtam most:

*****


(Füzetbe írtuk ezt a vázlatot, amit leírtam, ez egy vázlat, viszont ki tudom fejteni, hogy mi mit jelent. Szerintetek így elég, ha nagyjából képben vagyok egy témával, akkor mindhez írjak egy-egy vázlatot, és elég ezt megtanulnom, majd az érettségin meg órán kifejtem? Ti hogy dolgoztatok ki tételeket?


(Ha netről szedek le valamit, az nem tetszik a tanárunknak, szal az kizárt... Meg nem nagyon tudok magolni, ezért választottam ezt a megoldást)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 3. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó. De ez csak az én véleményem!!!!! Emlékszem amikor nekünk kellett a nyelvtant tételeket kidolgozni és mindenki azon siránkozott, hogy milyen rövid, aztán mondta nekünk a tanár, hogy arra kíváncsi ami a tételhez tartozik semmi egyébre, így ha az csak mondjuk egy negyed oldalnyi anyag volt akkor elég volt annyi. De ez szerintem tanár függő is, hogy ki mit vár el. Ha az osztálynak gondja van a tételekkel nyugodtan lehet kérdezni a tanártól is.
2010. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen, tanár függő dolgok is vannak... most írtunk ebből dolgozatot, és négyest kaptam, pedig leírtam mindent (más is volt benne, ennek csak az első fele kellett), osztálytársam nem írt annyit az ő témájáról, meg hibás is volt... 5-ös... na mindegy, van ilyen, nem halok bele...


Köszi h írtál, ment a zöld kéz :D

Várok még véleményeket :)

2010. okt. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!