Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy én az...

Miért baj az, hogy én az előző szakmai vizsgámra kidolgoztam magamnak az összes tételt s senki sem segített netről innen onnan nehéz melóval szedtem össze rá mindent, s most az új évfolyamból (akiket nem is ismerek) csak úgy elkérik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok irigy,mert ismerősöknek, barátoknak mindig segítek de őket nem is ismerem..s nem akarom oda adni!! Ez szemétség????
2008. dec. 2. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy az én akkori osztálytársaimnak is én segítettem,mert mind csak ülni akarta babérjain!! S most az új sulimban is ez van,h lefénymásolhatom?? s herótom van ettől.Ti h vélekedtek erről???
2008. dec. 2. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem azért szemétség, és irígység, ha nem adod oda. Nem azt mondom, hogy helyes ez a többiek részéről, de ez már legyen az ő bajuk, meg az ő lelkiismeretük problémája, nem?

Ez olyan, hogy én még nem puskáztam a fősulin, holott minden egyes vizsga alkalmával látom, hogy mások mit művelnek. Olyankor szidok egyet magamon, hogy hogy lehetek ilyen hülye, hogy ennyit tanulok, meg a többieken is, hogy ha jobb jegyet kapnak, mint én, de aztán lenyugtatom magam, hogy ők akkor sem tudnak semmit.

2008. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétség. Én is csak olyannak adtam oda ha volt valamim akiről tudtam kérhetek én is tőle. Ez nem más mint egyszerű bizalomra épülő cserekereskedelem. Egyébként meg nem kell mindenkinek tudni,hogy adott dolog neked meg van.
2008. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szemétség. Én is utálom, amikor valamit több órás kínlódással összehozok, aztán elkérik, lefénymásolják, és kész. Azzal én dolgoztam, az az enyém. Persze ez nem vonatkozik barátokra, és azokra, akiktől én is kérek, de ez kölcsönös. Viszont az, hogy vadidegeneknek hogy van képe elkunyárolni az embertől vér-verejtékkel megírt tételeket, én nem értem.
2008. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azota sem irtam nekik ,ha odaadom! Mert első voltam ebből a szakmából az egész országban..és iszonyat sokat kínlódtam érte! S nem bírnám elviselni h más ebből élősködjön...bosszantó!! Köszi a biztatást,aanyosak vagytok h irtatok!! Amúgy még annyit h azért döntöttem úgy h nem adom oda mert tegnap összefutottam az egyik csajjal buszpályaudvaron és nem is köszönt vagy vmi...csak a tételeim kellenek neki...még mit nem...
2008. dec. 4. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!