Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az SZMSZ szerint zárható...

Az SZMSZ szerint zárható vagyok 3 jeggyel a tanár szerint nem? A tanér jobban tudja mint az iskolai SZMSZ

Figyelt kérdés

Angolból 3 jegyem van, 5,5,5.

A tanár szerint ezzel nem vagyok zárható, így osztályozóvizsga.


Az SZMSZ szerint idézem: "A tanulók lezárása


Tantárgyanként 3 osztályzat a félév során"


2023. jan. 23. 19:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló volt, de nem éri meg kötekedni a tanárral, mert ha véletlen neki van igaza az igazgató szerint is, akkor az rossz neked jaj. Inkább kérd meg, hogy irhass valami dolgozatot. + ha jól tudom nem tudsz félévkor megbukni sem.
2023. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány angol órád van egy héten?
2023. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg hozd fel a dolgot. Ne már, hogy ilyentől kelljen félni, hogy bosszút áll egy tanár, mert hivatkozol a szabályokra. Osztályfőnök tanácsát is kikérheted, de szerintem ez nagyon rossz irány lenne, hogy eltűrni a szabályszegést félelemből.
2023. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"nkább kérd meg, hogy irhass valami dolgozatot"



Nehezen mert elutaztam síelni de ha ott lennék se írnék én semmit, 3 jeggyle zárható vagyok, hát zárjon. és 5,5,5re mi mást adna mint 5.

2023. jan. 23. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, miből jött össze a 3 jegyed. Ha mondjuk mindhárom egy röpdolgozat, akkor lehet hogy igaza van és kellene egy témazáró/nagydolgozat vagy valami komolyabb, érted.
2023. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Ha mondjuk mindhárom egy röpdolgozat, akkor lehet hogy igaza van és kellene egy témazáró/nagydolgozat vagy valami komolyabb, érted."


nem értem, egyáltalán nem, mert ez így a házirendben nem szerepel.... ott az van három jegy és PONT.


És ami nincs ott azt számon kérni sem lehet.


Időözben megjött a tanker válasza is (mert földobtam a tanárt a tankernél) és nekem adtak igazat.


Holnap szép napja lesz a tanárnak mert nem az igazgató hívja majd telefonhoz hanem a tanker.

2023. jan. 23. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!