Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kérhető számon egy...

Mikor kérhető számon egy egyetemi professzoron, hogy meddig javít, ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Múlt héten írtam vizsgát és nagyon necces,hogy meglesz-e a kettes (pedig rengeteget tanultam rá). Már biztonság képpen barátnőimmel beregisztráltunk a pótvizsga időpontra , hisz rengetegen buktak, és nagyon kevés hely maradt rájuk.Viszont az a probléma, hogy már 1 hete várjuk ,hogy ki legyen javítva és 6 nap múlva pótvizsga. Olyan tanár aki beírja az első vizsga jegyet is , így ez kizárt, hogy ne írná be. Gondolkodtunk, hogy írnánk neki, de azzal nem gyorsítanánk meg a folyamatot. Viszont ha még is a legrosszabb következne be, nem lenne ennyi idő elég a pótvizsga felkészülésre. Utána néztem , és az egyetem szabályzatában 15 nap van megadva, hogy annyi idő alatt ki kell javítania, viszont az első vizsga és a pótvizsga között kevesebb idő van mint 15 nap:(

2023. jan. 31. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben olyan lelkesen készülnék, mintha már biztos lenne a pótvizsga.
2023. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanulj. Probléma megoldva.
2023. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én írnék neki valami "kb mikorra várható az eredmény?" email-t. Ezen csak nem sértődik meg.


Amúgy meg amit 1# írt, készülj rá most, ha 2es max örülhetsz utána, hogy megvan.

2023. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!