Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Chaten ciki írni egyetemi...

Chaten ciki írni egyetemi oktatónak, ha az e-mailekre, Coospace üzenetekre nem válaszol?

Figyelt kérdés

2 hete írtam neki hétfőn egy e-mailt, arra nem válaszolt. Majd múlt hét pénteken újra, tegnap pedig Coospace-en is kerestem.

Elég fontos lenne választ kapjak tőle, azért gondoltam, hogy írok neki Facebookon. Illetlenség lenne?


2023. jan. 31. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Igen, Facebookon írni illetlenség lenne. Hivatalos csatornákon keresd (Teams, e-mail, a tanszéken vagy a tanulmányi hivatalon keresztül), ne privátban zaklasd.
2023. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem írnék neki facebookon, inkább a tanszékét keresném meg, hogy kerítsék elő a tanárt.
2023. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én sem írnék neki, mert egyetemista koromban egyszer előfordult velem, hogy egy előadásom miatt írtam a tanárnak (nem tudtam volna elkészülni, ezért új időpontot kértem) és nem válaszolt. Írtam neki egy másik mailt, arra sem. Ha jól emlékszem, harmadik email is ment, azt hiszem ott már témát változtattam volna, arra sem reagált.

Elég összeszedetlen lett az előadásom, óra előtt nézte át és elkezdett velem ordibálni és ott mondta, hogy össze-vissza írtam neki az emaileket.


Tehát a tanár elolvassa az emaileket csak nem akar vagy nem tud válaszolni.

2023. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!