Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az, hogy a barátom megígéri...

Mi az, hogy a barátom megígéri hogy jön segíteni házat felújítani aztán aznap reggel nem válaszol az üzenetekre és inkább elmegy a haverjaival hülyéskedni?

Figyelt kérdés

Utána meg még rámír, hogy csak te hiányoztál meg, hogy milyen jó volt hülyéskedni egyet a haverokkal.

Nektek ez nem esne rosszul?


2021. márc. 21. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egy kifogást sem érdemelnék, akkor felülvizsgálnám ezt a barátságot. Nem azért, mert nem jöhet valakinek közbe más program, hanem azért, mert ilyen nyilvánvaló pofátlansággal szarta le azt a programot, amit már leszerveztünk.
2021. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam komolyan hogy segít gonodolom.

Ez szerintem parasztság már nem azért...

Én ott már nem is barátomként tekintenék rá...

Segítség helyett elmegy inkább hülyéskedni pedig megígérte hogy segít és ennek ellenére ő mondja hogy hiányoztál a buliból miközben tudja hogy házat kell felújítani?

Ez már parasztság határa már komolyan...

2021. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sokszor nem kérdezi meg velem mi van, de most úgy ír nekem mintha nem is létezne a felújítás vagy nem is tudna róla. Azt se kérdezte meg, hogy haladtunk vele vagy valami miután azt írtam neki, hogy bocsi de nekem más dolgom volt meg amúgy se hivtatok el hülyéskedni.
2021. márc. 21. 15:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek ellenség, ha ilyen barátai vannak az embernek?!
2021. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szerintem ne tekintsd őt a barátodnak ezután...

Egyértelműen pofátlan húzás volt ez.

Én biztos megkérdőjelezném vele a barátságomat.

2021. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 alletta ***** válasza:
100%
eléggé paraszt, ha egy előre megbeszélt dolgot gyorsan lecseréli a haverokkal való hülyülésre. rosszul esne, és már reppenne is.
2021. márc. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Néha azt érzem ő gyerekes pedig már 25 évesek vagyunk.

Volt már hasonló eset, akkor szóvá tettem és azt mondta, hogy én csak irigy vagyok amiért ő a másik barátaival van.

2021. márc. 21. 16:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
neked már nem a barátod csak egy arc akit ismertél, de leszar és átbsz
2021. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ÉS még a barátodnak tartod őt kérdező?

Én rég lepattintottam volna...

Ez nem barát az biztos ha szerinte a haverjaival hülyéskedni fontosabb mint egy "barát" kisegítése...ez most olyan mintha téged nem is tekintene a haverjának...

2021. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát. Inkább felejtsd el. Csak kihasznál.
2021. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!