Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy mesterképzés társadalmilag...

Egy mesterképzés társadalmilag, megbecsültségben mindenképp számít?

Figyelt kérdés
Vagy már sima Bsc-vel is be lehet tölteni akár vezetői/igazgatói pozíciókat? Csak elméleti szinten kérdezem. Egy Msc mindenképp szükséges vagy egy erős Bsc-vel is sok pozíciót meg lehet pályáni sok helyen?

2023. febr. 2. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A területtől függ. Ha a munkádhoz nem kapcsolódik tudományos tevékenység, vagy nem akarsz majd PhD-zni, akkor nem számít mindenképp.
2023. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
25%

Társadalmilag?


Én egyetemi diplomával rendelkező, 40-es férfi vagyok. Ciki vagy sem, azt sem tudom, hogy amiket itt manapság összehordanak, azokat eszik-e, vagy isszák. Pl.: 6-8-10 osztályos gimi, kisképző, OKJ ami már nem OKJ, PhD., Bsc, Msc, osztatlan képzés,...mi van???


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2023. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg szakterülettől függ. Egy életképtelen BSc-re, ha ráteszel egy másik életképtelen MSc-t, akkor azzal nem leszel előrébb. Viszont piacképes diploma esetében, ha MSc-zel, akkor a munkáltató a legtöbb esetben díjazza és emel a fizun, ha megszerzed.
2023. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!