Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha holnap intézem el, az az...

Ha holnap intézem el, az az utolsó nap, akkor is vonatkozik ez az 5 nap a be fizetésre?

Figyelt kérdés

. Vizsgadíj befizetésének határideje


Vizsgadíjköteles vizsgára jelentkezés esetén az érvényes jelentkezés egyik feltétele a vizsgadíj befizetése és a vizsgadíj befizetési igazolásának bemutatása a vizsgajelentkezést fogadó intézménynél.


Az érettségi vizsga vizsgaszabályzatának kiadásáról szóló 100/1997. (VI. 13.) Korm. rendelet 12. § (8) bekezdése szerint: „(8) … A jelentkezési laphoz a mellékleteket - a személyi igazolvány kivételével - másolatban csatolni kell. Ha a szükséges mellékleteket a jelentkezési laphoz nem csatolják, a kormányhivatal felhívásának kézhezvételétől számított öt munkanapon belül a hiányt pótolni kell. A hiánypótlás elmulasztása esetén a jelentkezés érvénytelen


Nem kérek olyan válaszokat, hogy miért nem fizeted be egyből, meg, hogy miért nem intéztem el eddig.



2023. febr. 13. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Február 15. éjfél a befizetési határidő. Ha halasztást kérsz, akkor érdemes megérdeklődni.
2023. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerda (február 15.) az utolsó nap.

Amúgy ha online jelentkezel, akkor bankkártyával is lehet fizetni és az rögtön megvan.

2023. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Online-n is el tudom dönteni, hogy melyik suliban írhatom az érettségit? Viszont készpénzben akarok, de azért erre kíváncsi vagyok
2023. febr. 13. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, azt ők döntik el, és majd küldenek erről levelet.
2023. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!