Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meglehet tanulni 16 tételt...

Meglehet tanulni 16 tételt 5nap alatt, nulla német tudással?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hétfőn, azaz 5nap múlva fogok Szóbelizni, igazából egyik tantárgy miatt sem izgulok, kivéve a Német, 8évig Angolt tanultam általánosban, és középiskolában lett csak németem, viszont a tanárok, nem igen akartak tanítani, nagyrészt beszélgetés volt órán, és most nem is tudok semmit. Meg van az összes tétel kinyomtatva, mind a 20(ebből 4kiesik, amit nem kell tudnom) Párbeszéd,Szituáció,Temakifejtes, de viszont az a baj, hogy semmi nem megy. Nem is a maximális pont a lényeg, hanem az a kevés 6pont, amit megszeretnék szerezni, csak ugye idegennyelvnel nincs is felkészülési idő.


Illetve meg annyi kérdésem lenne, hogy Én hányadikként fogok Németből felelni, ha 7. Vagyok a névsorban, és van Töri,Magyar,Német,Szakmai ( viszont az előttem levő 6. Nem fog németből szobelizni, de matekbol igen)

Előre is koszonom


2022. jún. 15. 21:10
 1/4 anonim válasza:
Hat ha a tetelek megvannak neked akkor szoszerint magold be
2022. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kizárt.

bocs, de ez a realitás.

inkább próbáld őszre kérni ezt a vizsgát, szerezz orvosi igazolást.

2022. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de idegennyelvi szóbeli érettségin hallás utáni szövegértő nyelvtudás nélkül esélytelen vagy. Ha bemagolod a tételeket, akkor is belekérdeznek, és tudnod kell a feltett kérdéseket megérteni és azokra németül válaszolni. Ha csak darálod a szöveget, de láthatóan egy mukkot sem értesz abból, amit németül mondanak neked, akkor megbuksz. Az érettségi interaktív.
2022. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül meglett :D
2022. jún. 21. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!