Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozati konzulenst csak...

Szakdolgozati konzulenst csak személyesen illik felkérni vagy lehet emailt is írni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Témavezető felkérése nem egy protokolláris esemény, nyugodtan lehet e-mailben, semmi udvariatlan nincs benne.
2023. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt kifejezetten jobb e-mailben szerintem.
2023. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
E-mail mehet nyugodtan.
2023. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írhatsz emailt, de én már ott rögtön kérnék is egy konzultációt, hogy elmondhasd a terveidet részletesebben és felvázoljatok egy menetrendet.
2023. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az adott tanár abban a félévben pont tanít akkor óra után is lehet vele beszélni (így sokkal egyszerűbb), ha nem akkor mindenféleképpen email-ben a legcélszerűbb, és rögtön kérdezd meg hogy mikor ér rá egy megbeszélésre.


Egy jó konzulens rögtön fog válaszolni az email-re, az enyém kb 20 perc után válaszolt is. Az válaszából kiderült, hogy pont a szabadsága idején írtam neki (külső helyszínen csináltam) és még így is válaszolt. Ezekből tudtam, hogy ez az ember minden kérdésemre szinte azonnal fog válaszolni és így is lett.

2023. febr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!