Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BGE-n melyik karon vannak a...

A BGE-n melyik karon vannak a legjobb nők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy melyik kart ajánljátok(akik oda járnak) nők szempontjából? Mert beírtam utolsónak a pszk-ból illetve kvik-kkk-ról egy szakot(kereskedelem es marketing)

2023. febr. 18. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egész BGE tele van butus cicababákkal, sokkal nagyobb arányban vannak a nők.

Üdv. egy ex-KVIK-es.

(UI.: SZÁNALMAS, hogy ez alapján választasz szakot, de a BGE-s közegbe beleillesz ezzel a gyerekes gondolkodással.)

2023. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, köszi a választ!

Nekem való pont, így ez jó végső megoldásnak, ha BCE-re nem vesznek fel mivel nagy nőcsábász vagyok

2023. febr. 19. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha nagy “nőcsábász” lennél, nem a gyakorin kérdezgetnéd, hol vannak jó nők, mert iskolán kívül is tudnál ismerkedni.

Inkább egy kanos nyomoronc vagy, aki minden szembejövő csajra rányomul válogatás nélkül, és a butábbak leállnak vele, a többség meg szánalmasnak tartja.

De ne aggódj, a BGE-n nem egy tipik hímringyóval is találkoztam, akinek abból állt az élete, hogy minden buliban rámászott mindenkire, és 8 évig húzta az egyetemi képzését, úgyhogy közéjük is bőven beleillesz majd. 😉

2023. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó buta ember lehetsz:)

Nem is ismersz és úgy írsz ilyeneket. Anyukád nem tanított meg az alapvető illemre, te megkesetedett!?

Fiatal vagyok, hadd csajozzak már.

Egyébként nem arról van szó hogy “rámásznék” minden lányra, hanem minden nőt felszedek, mert szeretnek☺️

2023. febr. 19. 22:23
 5/13 xp ali ***** válasza:
86%
Tesó ha csóró vagy, ott nem kellesz 1 nőnek se. Azoknak van orruk a senkik kiszaglására. Ha meg nem, és nem vagy gáz, akkor mindegy melyik karra mész, nincsenek fallal elválasztva sem a suliban, sem a bulikban. De olyat válassz, ahol haladsz is, mert 3 félév után repülsz, ha nem haladsz a tárgyaiddal. Ha csaj kell, ott a gyógyped, tanító, óvodapedagógus, az egész ELTE btk és a ppk is. Ott akkor is van esélyed, ha csóró vagy, ha olyan fasza gyerek vagy, mint írod.
2023. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mintha nem is olvastastad volna az előző hozzászólásomat..

Ugyan, a külsőre mennek a nők nem a pénzre, bár ha nem nézel ki jól nem tudjatod ezt. Nyilván nem akarok dicsekedni, de nem vagyunk szegények sőt.

2023. febr. 26. 05:21
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Én egyébként nem értem ezt a sok megkeseredett nyomorultat itt gyk-n. A kérdező kiírt egy kérdést. Semmi kompromitáló nem volt benne, szimplán csak fiatal és csajozni szeretne. Erre tök ismeretlen, vadidegen barmok elkezdik habzó pofával szidni. Azt se tudjátok kicsoda, lehet, hogy ezerszer hasznosabb dolgokat csinál, mint ti valaha fogtok, erre egy kérdésből ítélitek, hogy milyen. XD
2023. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm.. végre egy értelmes ember
2023. máj. 6. 16:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem csak irigyek mert a saját szaros életüket nem tudják élvezni. Ezért mindent szidnak, és mindig másban keresik a hibát. Nem kell foglalkozni velük
2023. máj. 6. 16:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ez a fő szempont?:D

Szerintem meg igenis ez nem egy jó kérdés.

Tükrözi a kérdező hozzáállását nemcsak az élethez, hanem a női nemhez is.

Nem az a baj, hogy csajozni akar, azt bátran. Amig kereslet van, a kínálat is megmarad.


De nem egy életre szoló döntést kell elcseszni azzal, hogy rosszúl választ egy szakot, mert neki a jó csajok kellenek.


Lehet lepontozni, mert az meg nem fog érdekelni.

2023. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!