Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb főiskola/egyetem ahol turizmus-vendéglátás karon lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Én a Nyugat-magyarországi egyetemet céloztam meg. Nem tudom,mennyire jó,illetve az is érdekelne még,hogy az ott,illetve az ezen a karon végzettek milyen százalékos arányban és hol tudtak elhelyezkedni? Szerintetek ez egy "sikerszakma" lehet?
2012. szept. 18. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Első kérdésre nehéz válaszolni, mert ennek a szaknak sehol sincs nagy presztízse, NYME talán azért nem rossz, mert van egy komoly gyakorló szállodája.


Sikerszakmának meg nem sikerszakma, nem tudom hogyan merülhetett egyáltalán fel egy olyan szaknál, ahol őrületes a túlképzés. Az egyik legnagyobb büfé szakról van szó.

2012. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mi lenne az a szak,illetve hol,amit érdemes elkezdeni?
2012. szept. 18. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kodolányi az ideális választás, kiváló tanárok, szakmai programok és a gyakorlati tudást előtérbe helyező szemlélet jellemző a sulira. Én odajártam, nem bántam meg, mindenkinek ajánlani tudom.
2012. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!