Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha április 15-én megyek el...

Ha április 15-én megyek el nyelvvizsgázni, valóban nem fogadják már el azt, ha esetleg sikeres lesz?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találtam semmi erre vonatkozó szabályt, valaki esetleg tud erről? Állítólag ha április 30ig nincs meg, akkor nem számolják bele a pontokba.

2023. febr. 22. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Ahhozy hogy április 30ig fel tudd tölteni, nagyon max a márciusi vizsgára el kellene menned, aminek február a jelentkezési határideje.
2023. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Július közepéig lehet feltölteni a nyelvvizsgát felvire, nem április végéig.

Azt nézd meg a választott nyelvvizsgaközpont honlapján, hogy a bizonyítványt mikorra tudják kiállítani, ugyanis az abban szereplő adatokat kellenek a továbbtanuláshoz (az nem elég, hogy megtudod sikerült-e a nyelvvizsga).

Én a LanguageCert oldalát néztem és náluk a májusi vizsgaidőszak az utolsó, aminek a bizonyítványa kész lesz a határidőig.

2023. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Július 12.-ig kell feltölteni a felvi-re.

Honnan veszed az április 30.-át?

A felv.hu-n minden le van írva.

2023. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as kedves!

Onnan, hogy már leírtam, hogy nem találtam pontosan erre vonatkozó adatot, mivel ma mondta egy most vizsgázó, szintén továbbtanuló osztálytársam, hogy olvasta, nem fogadják el már az áprilist, mivel ápr.30-ig meg kell lennie:)

Érted már? <3

Ezért érdeklődtem, mert hol ezt találtam, hol azt, valaki ezt mondta, valaki azt. Ha meg nem tetszik egy kérdés, tovább kell menni :D

2023. febr. 22. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

De azért irtam, hogy a felvi oldalán minden le van írva.

A jelentkezeskor is nagy betűkkel tájekoztattak az oldalon, de segítségül belinkelem az oldalt.

[link]

Ez kb. 3 perc volt megtalálni.

2023. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért mondják az áprilist, mert a bizonyítvány kell július 12-ig, és májusi vizsga esetén nincs garancia arra, hogy elkészül.
2023. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

"Ha meg nem tetszik egy kérdés, tovább kell menni"

Inkább megköszönhetnéd neki, hogy (még ilyen reagálás után is!!!) újra segített!

2023. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!