Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatok alakultak/nak...

Párkapcsolatok alakultak/nak ki levelezőn? Tanítóktól, óvodapedagógusoktól, gyógypedesektők kérdeném legfőképp! Tudom a hétvégi oktatás nem erről szól, mindenki siet családhoz - na de mi van a 20-30 közötti, nem biztos, hogy családos hallgatókkal?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha több tapasztalat, észrevétel, meglátás érkezik! :) Minél több - anál jobb!


Nyilván jobban örülnék a pozitív híreknek (akár még ha Te nem is voltál így, ismerőseid között sincsenek ily módon megismerkedett emberek, itt ennél a kiírásnál az is elég, ha csak ismersz ilyen és hasonló történeteket), ugyanakkor a másik oldal (e dolog esetleges esélytelensége) is bemutatásra kerülhet.


Ahogy a fenti szavazás utolsó opciójánál le van írva, lehet, hogy nem konkrétan a szakon ismerkednek/tek össze a hallgatók, nem közvetlenül, hanem például egy későbbi rendezvényen/eseményen/összejövetelen (valaki bemutat valakit a szaktársaknak, stb.) találkoznak/tak.

Még így, ilyen módon is kérdem a fentieket.



2023. febr. 27. 19:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok leszbikus, a lányokat szeretem. Egyiküknek sem volt a heteroszexualitásommal bajuk eddig még soha. :)"

Most ez csak nekem paradox?

Hogy lehet valaki nem leszbikus,ha egyszer a lányokat szereti?

2023. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na vajon?? :) Mintha nem lenne innentől már eléggé egyértelmű a válasz! :)))
2023. febr. 28. 13:30
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom hetest - szerencsére - töröltették, így kérlek 10:45-ös nehogy (véletlenül is) magadra vedd a 13:22-es szösszenetemet, mivel természetesen nem neked íródott, hanem az előtted levő semmiségbe belekötőnek. :)
2023. febr. 28. 13:32
 14/19 A kérdező kommentje:
Még fel is pontoztalak, köszönöm egyébként a válaszod!
2023. febr. 28. 13:36
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondom, hogy biztos lesz kikből válogatnod, de ha szerencséd van, akkor összefuthatsz olyan lányokkal, akiknek nincs párjuk.

(Estire jártam, ott is a legtöbben munka + család mellett csinálták, én voltam a kivétel, hogy nem voltam állásban.)

2023. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%
ez itt nem társkereső. húzz már innen.
2023. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmmel az egyetemen jöttem össze (mindketten nappalis tanító szakosok voltunk, így a közös téma is megvan); a plusz poén, hogy ráadásul a Covid-bezárások idején, egy egyetemi online játékbajnokság során egymáshoz kerültünk, majd beszélgetésbe elegyedtünk. Azóta már 2,5 éve vagyunk együtt és össze is költöztünk :)


Ne megdönteni akarj mindent lányt, tiszteld őket (főleg így nőnap alkalmából :D ) ennyit tanácsolok ;)

2023. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Érthetően lepontozott sukkos kis tizenhatoska - ez szépen mutatja, hogy másoknál is csak egy rohadt, jelentéktelen alak lehettél - itt te nem fogsz átlátszó trollkodási kísérleteddel az égvilágon senkit sem kihozni a sodrából. Ezért felesleges volt körmölnöd bármit is. :)) Nem hiába vagy csak ott ahol - mindenki átlát rajtad. :))

Persze másnál a jövőben még sikerülhet bugyuta céljaidat elérned, de itt neked kisfiam ez nagyon nem jött össze.

2023. márc. 8. 19:32
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk levelezőn normális közösség se alakult ki :( Annyiból áll az egész, hogy bemegyünk az órákra, aztán meg már megy is mindenki haza. Se egy közös program, se egy normális beszélgetés, semmi nincs. A szünetben sincs más téma, csak az iskola meg sokan morognak, hogy messziről jönnek, meg miért kell ennyiszer jonni. Persze lehetnek kivételek, lehet, hogy csak én fogtam ilyet ki. Mindenesetre a nappalihou képest nagyon erős a kontraszt, csak nyilván azért vagyok levelezőn, mert nappalin ez a képzés nem indult. (Pedagógus mesterképzésről van szó.)
2023. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!