Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matekból ezek ellenére is...

Matekból ezek ellenére is rossz vagyok,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általános suliban sem voltam jó matekból,és most sem,állandóan 2-3-mast írok,rengeteget gyakorlok,és korrepetálásra,is járok. Minden tantárgyból 4-5-s vagyok,kivéve matekból. Ügyvéd szeretnék lenne ezért ez rohadt bosszantó. Valami tipp hogy mit tegyek?😕

2023. febr. 28. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Törődj bele.
2023. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerezz igazolást diszkalkuliáról.
2023. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ügyvéd bőven lehetsz rossz matekkal.
2023. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el előlről. Nyilván nem érted a negatív kitevőjű hatványokat, ha már a törteket sem fogtad fel.
2023. márc. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Hogyan tanulsz?
2023. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.


Én könnyen tanuló vagyok, és viszonylag az átlagom is jó,csak hat érted hogy a sok 4,5-s atlag mellett egy 3-s átlag azért

2023. márc. 1. 16:03
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Nem így értve. Milyen módszerrel?
2023. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát leülök,és addig nem állok fel ameddig pontosan nem tudom.
2023. márc. 3. 21:33
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
100%

Magyarul magolsz. Nos, ez mateknál igen alacsony hatásfokú dolog. Érdemes lenne ezen gondolkodnod, hátha másféleképpen tanulva jobban járnál.

Én első körben azt javasolnám, hogy próbáld elmagyarázni valakinek, ekkor ugyanis a megértettsége derül ki a kérdéses dolognak, különösen, ha a partner rá is tud kérdezni egyes pontokra.

Esetleg készíthetsz egy magyarázó ábrát (például gondolattérkép), amivel áttekintheted a kapcsolatokat.

Habár van, akinél a reprodukálás a beváló módszer. Lehet, hogy rajtad is az segítene, ha mondjuk szótárat vagy lexikont készítesz a tanulnivalókból. És sok más lehetőség is van. De semmiképpen ne engedd el.

2023. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!