Osztályozó vizsga?

Figyelt kérdés

Hát először is még nem biztos hogy meg fogja haladni a hiányzásom a 250et de már közeledek felé, már egyszer ki írtam egy hasonló kérdést de most pontosítom. Lesz egy műtétem április 5.en ha jól tudom ami egy orrmandula műtét,muszáj ki műtetni mert csak a gond volt vele, az ocsemnek is kiműtik(ez miatt 2 hétig elvileg otthon kell maradnom de benne van a szünet is)

Angolból én vagyok a legjobb a csoportban, és én vagyok az egyetlen 5os de lehet hogy meg lesz a 30% hiányzás. Olyankor mindenképp osztályozó vizsgát kell tennem? Vagy esetleg jegyek alapján is tudnak osztályozni?

Pontosan mennyi jegy kell a tantárgyakból ahhoz hogy ne legyen ebből gond?

És az osztályozó vizsgát ha meg haladom a 250 hiányzást melyik tantárgyakból kell letennem? És elég lenne a kettes is?

Remélem valaki tud segíteni

Egyébként most írtam felvételit tehát az elég nagy kicseszes lenne ha itt kéne maradnom még 1 évet



2023. márc. 2. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire a tanárok partnerek szoktak lenni a hiányzáson eltusolásában, hogyha nem szándékosan hiányoztál olyan sokat. Ha úgy van, nem írnak be hiányzónak, vagy ilyesmi.


Ha normálisan viselkedsz, és látják a tanárok az igyekezetet, nem lesz baj.


A 30%-ot meghaladó hiányzás nem küld automatikusan pótvizsgára. Ha van elég jegyed, akkor a tanár lezár. Ha van annyi jegyed, ahány órád egy héten a tárgyból, akkor nincs baj.

2023. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ! Lógtál, tróger szr voltál, vagy komoly betegség miatt hiányoztál! a lógosokat lepasszolják inkább, akkor már most buktad.
2023. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lógtam de ha lógtam volna azt nem tudnák de mindegy, az összes le van igazolva nem feltétlen volt mindig "komoly" betegség csak influenza, megfazas láz és ezek
2023. márc. 2. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor annyi! Mész osztályozóra, ott pedig szétszopatnak!
2023. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miért mennék osztályozóra??? Most meg mégis miről beszélsz 💀

Nincs meg a 250 hiányzás sem a 30% egyikből sem. Nem tudom mi nem volt világos de az elsőnek köszönöm a választ

2023. márc. 2. 20:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Betegen kéne járnom iskolába, a logikádat sem értem. Azért mert nem mentem be hányós betegen osztályozót kell tennem? Szép logika
2023. márc. 2. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
De előtte csak összejött valahogy az a rengeteg hiányzás!
2023. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi előtt? A hányós betegség előtt vagy mi? Igen azon kívül 2 hetes hiányzással nyitottam az évet mert covidos voltam. Utána voltam influenzás, lázas, kohogos és ehhez hasonlók de nem értem ez alapján mire akarsz kilyukadni nem azért kell osztályozó vizsgát tennie bárkinek mert beteg volt
2023. márc. 3. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!