Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lelehet mondani az emelt...

Lelehet mondani az emelt érettségit?

Figyelt kérdés
A középszintü már megvan belőle, ez egy szintemelő lenne, de elhamarkodottan jelentkeztem és elvileg már lezárt a rendszer. Valahogyan lelehet mondani még? Ha nem megyek el akkor az egyenlő a bukással?

2023. márc. 8. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Visszamondani nem lehet, de ha nem mész el a vizsgára, akkor nincs semmi (a vizsgadíjat buktad, ha fizetned kellett, de feltételezem még középiskolás vagy és előrehozott lenne).

Viszont szerintem mindenképp próbáld meg az írásbelit. Ha rosszul sikerül, max nem mész el szóbelire és akkor olyan, mintha meg se írtad volna, nem számít sehova és jövőre mehetsz újra. Ha közepesen jóra sikerül, akkor én a helyedben nem mennék el a szóbelire, mert akkor jövőre nem javíthatsz, csak majd az érettségi bizonyítvány megszerzése után. Ha pedig mégis sikerül felkészülni és jól sikerül az írásbeli, akkor elmész szóbelire is és örülsz, hogy letudtad. :)

(Persze ez csak akkor aktuális, ha azért nem akarsz most menni, mert nem állsz jól a tanulással és nem azért, mert meggondoltad magad és inkább másik irányba szeretnél továbbtanulni, ahova egyáltalán nem kell az emelt info.)

2023. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!