Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül a jogsi?

Miért nem sikerül a jogsi?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert vannak, akik alkalmatlanok az autó vezetésre.
2023. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi történt? Min buktattak meg?
2023. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BalazsBence válasza:
Jó volna több infó, mi nem sikerül konkrétan? Az elméleti vizsga vagy a forgalomban vezetés? A forgalomban vezetésnél mi a probléma, mi nem megy? Táblát vagy forgalmi szabályt nem veszel észre, vagy esetleg a párhuzamos parkolás nem sikerül?
2023. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nem álltál meg a stopvonalnál
2023. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tanultad meg a szabályokat, izgulás vagy csak szimplán pech.

A forgalmi vizsgához kell egy csipet szerencse is.

2023. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

"forgalmi vizsgához kell egy csipet szerencse is....meg némi kenőpénz is.

Ha nagyon blfäsz vagy, akkor a pénz sem segít. Viszont ha pl. olyanon bukik meg a vizsga, hogy sávváltásnál nem tekerted ki időben a nyakad, azon 15-20 ezerrel lehet segíteni.

Nyilván finoman érdeklődni kell az oktatónál, hogy van e lehetőség "megoldást" találni a következő vizsgánál.

Viszont ha már KRESZ-ből buksz rendszeresen, akkor ott komolyabb gondok vannak.

2023. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szerintem a kérdés is árulkodó. Ezt látta a vizsgabiztos is (nem a kérdést).

Ha csak trollkodásból írtad ki, az a gond.

Ha komolyan gondoltad, hogy nem írsz részleteket, nem írod az indokot (amit közöltek veled), az is elég nagy gond.

Ilyet én sem engednék ki az útra.

Mindenkit levizsgáztatnék, hogy képes-e kiírni egy értelmes kérdést a Gyakori Kérdéseken. Aki nem, az alkalmatlan.

2023. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam bepróbálkozott a vizsgabiztos kétszer is, mondtam neki hogy ne velem b@szakodjon. Kétszer meg akarta szakítani a vizsgát.

Levezettem neki, hogy azzal foglalkozzon, ami a dolga. A vizsgaszabályzat szerint azt ellenőriznie, hogy én, mint vizsgázó, az adott helyzetben mit és hogyan teszek, az az adott vizsgafeladatnak megfelelő vagy sem. Az egyik amibe belekötött, az volt, hogy balra kellet egy kanyarodósávból kanyarodni. Irányjelző balra, tükör, mögöttem jövő is sárgát villogtat, balról záróvonal, kezdődik a kanyarodósáv, tekerek balra, a mögöttem jövő meg eközben kivágódott, és balról megelőzött. Mondta álljunk félre, vége a vizsgának. Kérdeztem hogy mi a probléma. Azt válaszolta, hogy majdnem balesetet okoztam. Mondom neki hogy szerintem nem ugyanazon a rendezvényen vagyunk. Ahol én ülök, onnan az látszott, hogy szabálytalanul, árkon-bokron, záróvonalon, forgalomtól elzárt területen át megelőztek. Kellett erre számítanom? Esetleg én idéztem elő? Mit kellett volna tennem ami a vizsga szerint megfelelt volna? Láthatta hogy vészfékeztem, korrigáltam a kormánnyal. Azt mondta, nem néztem ki a vállam fölött. Mondom persze, mert a tükörbe néztem, ez nem sávváltás, vagy előzés, nincs párhuzamos vagy szembe forgalom. Ha ő ül a helyemben, mit csinál másképpen? Én 17 éve vezettem már akkor, láttam már pár dolgot, de ez akkor sem tartozik a mindennapos kategóriába.

Ez volt az egyik, aztán még egy dologgal elkezdett szórakozni, de mikor elkezdte mondani, én is mondtam neki, hogy pontosan tudom hogy mit akar mondani, és elsoroltam a kresz szabályt amire hivatkozott volna az egyik kanyarodásnál, és hogy én ehhez képest úgy közlekedtem, ahogyan az elvárható egy ilyen helyzetben.

A vége az lett, hogy visszaérve a kiindulási helyre, nem szólt semmit, elvonult, aztán nagy sokára közölte hogy sikeres volt a vizsga.

Érdekes módon, még kenőpénz sem kellett hozzá.

2023. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy rövidebb szoknyát meg vigyél egy marék húszezrest és meglesz a jogsi hamar!
2023. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: mondjuk ha férfi a kérdező, akkor az első lépés lehet nem lenne nagy segítség. :D
2023. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!