Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkát lehet kapni...

Milyen diákmunkát lehet kapni másodéves programtervező informatikus hallgatóként? Mennyit fizetnek ezek? Ez ilyen korban szakirányút is kapni több pénzért mint egy átlag diákmunka?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Bolti árufeltöltő! Mit gondoltál, majd alkalmaznak saját területen diákmunkára? Nem fogsz kapni, a cégek nem fognak neked fizetni! Jöhet a lepontozás, de tanárként pontosan tudom, hogy egyre több cég kerüli a diákmunkásokat valós munkára beültetni!
2023. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én biztos nem pontozlak le Max abban reménykedek hogy valaki esetleg mást mond de a témához szóltál hozzá amit köszönök.
2023. ápr. 3. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:
14%
Figyelj lepontozhatsz, de nagyon jól tudom, hogy az utóbbi időben szakirányú munkára max, ha csókos vagy, akkor juthatsz be. Nem egy diákom próbál találni magának megfelelő állást, de azt a belsősök általában betöltik.
2023. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!