Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni régi sárga...

Hol lehet kapni régi sárga négyjegyűt?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy régi sárga négyjegyűt, mert az enyémben van írás és azt nem vihetem be érettségire!

pár infó, hogy melyikre gondolok hátha segít:

Kiadás éve : 2005

ISBN : 963 9362 13 1

Konsept-H Könyvkiadó Kft.



2023. ápr. 21. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
2023. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A Librin tudsz rendelni. Nyilván új nyomat, de nagyban nem változott az évek során a függvénytáblázatok összetétele.
2023. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A sárga függvénytáblázatnak a legújabb változatát vedd meg! Amelyben a 79-81 olédalig benne vannak a gráfok. A régebbi típusú sárga függvénytáblázatban ez nincs benne.
2023. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már van új fajtám, de azért szeretnék régit is, mert az szerintem sokkal jobban átlátható, mint az új és jó lenne, ha mindkettőt tudnák vinni az érettségire.

2023. ápr. 22. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az iskolai könyvtárból nem tudod kikölcsönözni az érettségi idejére?
2023. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen volt, végül onnan szereztem. Végül egész jól is sikerült vele az érettségi.
2023. máj. 17. 13:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!