Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem emelt angol...

Jelentkeztem emelt angol érettségire, mert csak közepem van, és kell a felvételihez. A szóbeli vizsgára 14 órára vagyok kiírva, ti mennyivel mennétek hamarabb a helyszínre?

Figyelt kérdés
A behívón azt írják, hogy legalább 30 perccel érkezzek meg előtte, de nem lenne az késő? Ti hányra mennétek? Köszönöm a válaszokat!

2023. ápr. 22. 15:39
 1/5 Gyenis Péter válasza:
77%
1 vagy másfél órával.
2023. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyenis Péter válasza:
36%
Vagy estleg 2 vagy max 3 hogy még tanulni is tudj és összehaverkodj a tanárral aki fleletetni fog hogy jobb pontott kapj XD.
2023. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is 12:30 és 13:00 között már odamennék.
2023. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megyek fél 1-re. :D Köszi!
2023. ápr. 22. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A szóbeli vizsgára minimum fél órával előtte odaérni azt jelenti, hogy ott, a terem előtt kell lenni minimum fél órával előtte. Annyi elég, hogy akklimatizálódj. Ha jóval előtte odaérsz, csak fölöslegesen idegesíted magad. Viszont ha előtte még meg kell találnod, hogy pontosan hol is van az adott terem, mert még sose jártál az épületben, akkor azt is kalkuláld bele. Ha előtte még esetleg mosdóba akarsz menni, azt is meg kell találnod, plusz maga a mosdóhasználat is idő, úgyhogy azt is add hozzá. Ha olyan iskoláról van szó, amelyik több épületből áll, tehát nem csak épületen belül kell majd megtalálnod a termet, hanem előbb magát az épületet (szárnyat, stb.), azt is kalkuláld bele.

Szóval a terem előtt elég, ha fél órával ott vagy, nem kell több, de akkor már tényleg ott üljél.

2023. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!