Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi előtt gondolkodtam...

Érettségi előtt gondolkodtam azon hogy megiszok egy felest nagyon sokat készültem nagyon oda tettem magam a próba erettsegiken bevált feloldotta azt a hatalmas stresszt ami rajtam volt vajon most élesben is segítene ?

Figyelt kérdés
Amikor általános iskolás voltam tisztességes készülés mellett teljesen leblokkoltam és negyed órát csak bámultam a papírt és nem tudtam írni semmit . A válaszokat előre is Koszi!

2023. máj. 2. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel rengeteget javul a dolog. Könnyebb sose lesz, csak te leszel erősebb. Nyilván megszokott is lesz idővel, és csak mész előre, ettől még ugyanaz a feladat, csak te megugrod, mert egy állat vagy. :) Hosszú távon lehetőleg erre gyúrj, ne alkoholra szerintem
2023. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Nehogy igyál!! Rontja a koncentrációt.
2023. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező? Hogy sikerült az érettségi? Minden rendben volt? Kellett az a feles?
2023. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kellett de aránylag rendben mentek a dolgok nem paraztam végig tudtam dolgozni az egész érettségit . 65-80 pont közöttinek gondolom az érettségiket de még semmi biztosat nem tudunk
2023. máj. 23. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!