Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki jelentkezett már át...

Valaki jelentkezett már át SOTE-ÁOKról DE-ÁOKra? Többi lent

Figyelt kérdés

Jelenleg elsőéves vagyok a SOTE-n, orvosis, de több, személyes ok miatt nem jött be az itteni élet

Első év után váltanék Debrecenbe, ugyanúgy orvosira. Van valaki aki az elmúlt pár évben váltott és tudna tapasztalatokat mondani? Pl. hogy mennyire könnyen vették át, milyen tárgyakat fogadtak el stb.


TO-n érdeklődtem, de nem sok konkrétumot mondtak, csak annyit, hogy az átjelentkezés “ritka és kevés az esély rá az állami betöltött helyek miatt” (de másodéven már buknak ki/le, illetve hagyják ott, tehát nem hinném, hogy 1-2 embernek ne lenne hely)


Aki tudna személyes tapasztalatot mondani, hogy hogyan is van ez a gyakorlatban, megköszönném!



2023. máj. 6. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szabályzatot olvastad? Itt konkrétan le vannak írva a feltételek, melyeknek meg kell felelni. [link] 98-99.oldal


Szerintem a tárgyelfogadással nagyrészt nem lesz gond, azért a tematikák fedik egymást. Személyes tapasztalaról nem tudok beszámolni.

2023. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!