Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE BTK-n mennyire elvontak...

ELTE BTK-n mennyire elvontak az emberek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint máshol, nem jobban.
2023. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem elvontnak mondanám hanem életképtelenek (nem sértegetésnek szántam). Olyan hogy ha mondasz neki valamit hogy figyelj csináld már meg légyszi, azt mondja hogy "jajj én nem tudom mert nem tanultam". Hiányzik belőlük az önállóság a problémamegoldó készség és a kreativitás hogy egy szituációt hogyan oldjanak meg. Elvárják hogy mindent a szájukba rágjon az ember, ha új dologgal találkoznak önállóan képtelenek mit kezdeni vele.


Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2023. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
2. Te ezt nem tapasztaltad, mert sosem jártál egyetemre. Minden nap itt vagy, válts már kategóriát.
2023. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem az első, hogy egyetértek a 2-es trollal. Igaza van. Leginkább azok mennek a btk-ra, akik teljesen életképtelenek, és akiket sehova se vettek fel. És ezt mint BTK-s oktató mondom.
2023. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem én vagyok a második troll. Viszont lehúztam 30 évet a bölcsészkaron mint diák és mint oktató, van fogalmam arról, hogy miről beszélek. Te meg ki vagy?
2023. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
5. De bizony ugyanaz vagy. Legfeljebb portás voltál az egyetemen. Én viszont szereztem diplomát bölcsész karon és tudom, hogy mit beszélek ellentétben veled, aki ostoba és lenéző vagy. Tényleg válts kategóriát, itt már nagyon unalmas vagy.
2023. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt honnan véled tudni, hogy maximum portás voltam? :)


Tudom és értem, hogy fáj az igazság, de sajnos siralmas a helyzet a bölcsészkaron. Ez van.

2023. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 onnan hogy büfészakot végzettként már nem tud nagyon mit mondani mert a bölcsész végzettség önmagában egy szitokszó csak hát a portások is magasabb egzisztenciával rendelkeznek mint a bölcsészek 80%-a akik kapják a munkanélküli segélyt mert egy normális állás betöltésére alkalmatlanok
2023. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazsagot kovetelek a bolcseszeknek
2023. máj. 23. 14:44
 10/11 A kérdező kommentje:
mi van ha vkit pl tenyleg erdekli a magyar, a tori, vagy egyeb nyelv? az mitol lesz eletkeptelen?
2023. máj. 23. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!