Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez tényleg így helyes az...

Ez tényleg így helyes az iskola részéről?

Figyelt kérdés
Nos az egész 2 honapja kezdődött mikor mondták hogy lesz egy osztálykirándulás de én és a szüleim ezt az árat sokaltuk érte és amúgy sem volt hozzá semmi kedvem. Én már a legelején szóltam hogy nem szeretnék menni. Az osztályfőnök kérdezősködött és válaszoltam és ennyi. Majd szerdán az igazgató behivatott hogy beszélgessünk erről. Bementem elmondta hogy őt nem érdekli mi van ha kell pénz ő kölcsön ad (ezt ilyen lenézően mondta) stb. Majd utána mondta hogy addig nem enged ki amíg azt nem mondom hogy megértettem és elmegyek rá ezért muszáj voltam azt mondani. Aznap este jeleztem az osztályfőnöknek hogy mégsem megyek és másnap (csütörtök) az első órát megelőző 15 percig szülő küldött egy e-mail-t hogy nem megyek. Elmentem orvoshoz mert már régóta köhögök mondom akkor megnézetem és igazolást is szerzek. Az osztályfőnök írt a szüleimnek hogy meg kellene jelenni az igazgatónál szülővel és velem vagy különben kirúgnak. Másnap bementünk és az igazgató elmondta hogy ez nem egy osztálykirándulás hanem valami alapítványi dolog és szülőnek is elmondta hogy szerdán bennt akart addig tartani amíg azt nem mondom hogy megyek. A szülői és orvosi igazolást nem akarta elfogadni mert szerdán azt beszéltük hogy megyek. Vegsősoron 1 igazgatói megróvást (legmagasabb ilyen beírás) 2 nap igazolatlant kaptam és a szabadidőmből 2 napot fel kell áldozzak és be kell mennem az iskolába dolgozni.

2023. máj. 26. 23:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eléggé beteg lehet, akinek ennyi ideje van, mindenesetre feltételezzük, hogy igazat ír a kérdező, ne ezen ragadjunk már le, ha nem is igaz, lehet, hogy valaki tényleg van ilyen helyzetben, és ha olvassa valamikor valaki, kapjon rendes válaszokat.
2023. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egy elég Fidesz központú iskoláról beszélünk és az orvosi igazolást magánál tartotta az igazgató
2023. máj. 27. 12:23
 13/17 anonim válasza:

Akkor is az ellenőrzőben, vagy naplóban benne van a beírás. És szerintem az orvos, akitől az igazolást kaptad tud téged védeni azzal, hogy elmondja a rendőrségnek a történteket ha tényleg jogi útra akarod terelni a problémát.

Nagyon kíváncsi leszek mi a lesz a vége a dolognak. Amúgy a szüleid erre mit szóltak? Mert ha a szüleiddel eggyütt jogi útra terelitek a dolgot akkor nem csak egyedül leszel. Illetve kérdez meg másokat is lehet, hogy ezt nem csak veletek játszották már el. És ha nem csak veletek, akkor meg már tényleg lehet, hogy az igazgatóság megijed.

2023. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedden első óra elött mindenképpen beszélni fogok az igazgatóval és elmondom neki hogy jogilag amit tett az nem helyes és ha még neki áll feljebb akkor egyből szólok szüleimnek és jogi útra tereljük.

Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszát ugyanis sokat segítettetek benne.

2023. máj. 28. 00:01
 15/17 anonim válasza:
Még azt tudom tanácsolni, hogy ne egyedül menj az igazgatóhoz, mert ha esetleg egyedül mész lehet megint valami mocsokságot fognak csinálni. Menj el az egyik osztálytársaddal együtt akiben megbízol.
2023. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Na, mi volt? Jutottatok valamire,
2023. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát nem lett semmi az osztálfőnököm beszél még az igazgatóval és próbál valami enyhébb fokozatot adatni
2023. jún. 1. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!