Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci Egyetem jogász...

Miskolci Egyetem jogász szakán hallgatók?

Figyelt kérdés
Lenne néhány kérdésem odajáró személytől, csak sajnos eddig se itt nem találtam sok mindenre választ, se az egyetem honlapján, se facebook egyetemi csoportokba nem vesznek még be így, hogy nem járok még oda. Ha valaki esetleg van itt, aki Miskolcra jár, pls. írjon már. Különösen az egyéni tanterves része érdekel, hogy mennyire szoktak elfogadni más egyetemek jogi karán szerzett végzettségeket kreditbeszámításnál, milyen a vizsgáztatás során az általános hozzáállás, levelezős konzultációkra mennyire muszáj bejárni stb.

2023. jún. 4. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadják a kreditet, de kell szerezned hitelesített követelmény rendszert, amiben ugye leírják hogy pontosan miket tanítanak. Azt aláíratni a tanszékeken és úgy bevinni a miskolcira. De ha teheted kerüld a miskolci egyetemet. Az egész "tanítás" a kis hülye fiatal dontoranduszok szemétkedéséből áll akik sosem dolgoztak az iparban. Viszont szeretik érezni, hogy ők a f**sza gyerekek és megbuktathatnak. Akkor már inkább iratkozz be levelezőre valami normális egyetemre jogra.
2023. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!