Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha online már leadtam a...

Ha online már leadtam a jelentkezési lapot, de mégsem szeretnék egy képzést elkezdeni akkor az még semmissé tehető?

Figyelt kérdés
Ha leadtam egy jelentkezési lapot online, (aláírva scannelve) azt még vissza lehet vonni, ha nem kezdődött el a képzés vagy már nem?

2023. jún. 5. 09:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy ilyenkor kötelezhetnek valamilyen díj fizetésére, ha egyetlen órán sem voltam bent?
2023. jún. 5. 09:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a lényeg maradt ki a kérdésből.. :D Milyen jelentkezési lapról beszélünk?
2023. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyértelmű a kérdés. Most nem kezdődött el a képzés, vagy elkezdődött, csak egy órán se voltál bent? Mert nem ugyanaz. Egyébként attól függ, mi szerepel a képzési szerződésben.
2023. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem írtál alá semmilyen tanulói szerződést, akkor még visszamondhatod.
2023. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kb 1 hónap múlva kezdődne el a képzés, tehát nem még nem kezdődött el. Az iskola oldalán kitöltöttem egy adatlapot, amit beküldtem és emailben küldött egy egy oldalas pdf-et az iskola titkár, hogy küldjem vissza aláírva beszkennelve, dátummal. A pdf-en az szerepel, hogy Jelentkezési lap és egy nyilvántartásba vételi szám. Lakcímet, email címet, szül dátumot, nevet és anya nevét kellett ráírni. Az alján az szerepel, hogy adatkezelési tájékoztatót elfogadom és hozzájárulok az adataim kezeléséhez.

Akkor gondolom ez nem minősül még szerződésnek? :/

2023. jún. 5. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez csak jelentkezési lap. Akkor még simán visszamondhatod.
2023. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!