Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek gyengébben...

Van olyan, akinek gyengébben ment az első év a gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Én most elsős gimis vagyok, de sajnos sok 3-assal voltam tele az első félévben is, sőt, 2-est és 1-est is kaptam nemegyszer.

Persze az átlagom megfelelő, csak egy pár 3-asom lesz, tehát sikerült feljavítani azt amiből lejjebb csúsztam.

Remélem a következő év jobban fog menni, anyukám is mondta, hogy csak ki kellett ismerni a tanárokat, nagyobb követelmények vannak, stb..

Viszont egy kicsit ez elszomorít, mert van egy lány osztálytársam, aki majdnem szinte mindenből 5-ös, egy 4-ese van talán.

Nektek jobban ment a második év?

Tapasztalatok? :)


2023. jún. 8. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy persze nem állandó jelleggel kaptam 2-est vagy 3-ast, nyilván vannak olyan időszakok is, amikor csupa jó jegyeket kapok.
2023. jún. 8. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az első év a legnehezebb egy új környezetben.

Ne aggódj, ezek a jegyek nem számítanak sehova, felvételihez is csak az utolsó 2 tanult év vége fog kelleni.

2023. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! ❤️
2023. jún. 8. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell izgulni, minket kilencedik elején nagyon sokat szívattak, volt olyan TZ, aminél 68% felett volt kettes, 98% felett az ötös, a közteseket nem tudom, de én 97,73%-ra négyest kaptam, és közölte a tanár hogy nem igyekszem eléggé (orientációs osztályba járok, és az egyik spec tantárgyról beszélek), de azt a tanár nem tudja hogy arra a TZ-re másfél hétig folyamatosan tanultam.
2023. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
34%
Egy elsősnek mindig az első év a legnehezebb. Annál csak a 2. a 3. stb nehezebb. Tanulj, mert a többi évben erre építenek, tehát az még nehezebb lesz, ha nem tudod.
2023. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!