Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat védésnél ez hogy...

Szakdolgozat védésnél ez hogy zajliK?

Figyelt kérdés
Ha te következel, akkor kiállsz, köszöntöd a bizottságot, bemutatkozol és előadod a ppt-d? Hogy illik egy előadást elkezdeni, ti hogy csináltátok?

2023. jún. 21. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemutatod mi a témád, és mi a motiváció hogy azzal foglalkoztál, miért érdekes az.
2023. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az rendben van de a 0. lépés érdekelt :D köszöntitek a bizottságot és bemutatkoztok?
2023. jún. 21. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ők be fogják magukat mutatni. Egyszerűen köszönsz, bemutatkozol és elkezded. Mint egy sima ppt előadásnál.
2023. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nekünk kellett. A diasort hamarabb le kellett adni, ők beállították a vetítést aztán kiküldtek a pulpitusra.



Nekem annyi volt a mondókám, hogy üdvözlök mindenkit (nálunk benn voltak a többiek is, nem csak a bizottság, szóval nem volt triviális, hogy tegeződjek vagy magázódjak) , xy vagyok és a szakdolgozatomban z-vel foglalkoztam. Nem olvastam fel pontosan a címet, mert ki volt mögém vetítve, csak a fő kulcsszót említettem.

2023. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Én úgy köszöntem. Hejj, szevasztok, jóarcok, testvérek,Gyertek, gyertek, alakítsunk egy nagy kört. És kezeket a magasba, és én a kör közepére állok,

Mindenki hozzon magával még egy embert,

Sokan vagyunk, de még mindig nem vagyunk elegen, jeee!


Majd elkezdtem beszélni a diplomamunkámról. Így kicsit lazább volt a hangulat.

2023. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!