Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » C vagy D kategóriás jogosítván...

C vagy D kategóriás jogosítványnak van több értelme? Melyiket lenne érdemesebb megcsinálni? Melyikkel lehet jobb munkát kapni/magasabb fizetést?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

"Melyikkel lehet jobb munkát kapni/magasabb fizetést?"


Jó munkától nagyon távol állnak a sofőr állások, hiába a relatív magas fizetés, semmi életed nincs mellette és a családodtól is távol vagy. Inkább tanulj valami értelmeset mert a sofőrködéssel elmegy az életed

2023. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtommal vannak olyan sofőr munkák is, ahol a munkanap végén haza lehet menni és nem kell állandóan úton lenni. Csak maximum néha.
2023. jún. 22. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 igen, ezek az alulfizetett sofőr munkák mint pl: GLS, pizzafutár, rabszállító stb...


Nemzetközi kamionozás fizet jól ill az olyan cégek közötti belföldi árumozgatás ahol dekkolsz éjszakákat random helyeken és nincs életed. Én is kamionoztam több mint 10 évet aztán rájöttem hogy nem ér ennyit.

2023. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!