Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 4. Forgalmi vizsga bukás után...

4. Forgalmi vizsga bukás után van értelme folytatni? Illetve ha nem tetszik az adott iskola van értelme átíratkozzni vagy már felejtős?

Figyelt kérdés
Illetve az átíratkozás hogyan zajlik?

2022. nov. 21. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem több ismerősöm is van,akinek ötödik alkalommal sikerült!Ha már ennyi időt és pénzt áldoztál rá,szerintem akkor már ne add fel!Sok sikert!🙂
2022. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm akinek nyolcadjára sikerült 😀😀😀
2022. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van!


Mennyi pénzt beletoltál, most már ne hagyd veszni!!


Csak drágább lesz később!


Igen, van értelme másik iskolában is próbálkozni!


Olvastam itt olyat, hogy valakinek egy másikban rögtön sikerült, előtte meg többször megbukott.

2022. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell, van akinek csak sokszori gyakorlás után sikerül.
2022. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van!! Hajra
2022. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem is ötödjére lett meg. Már a tököm kivolt az egésszel, nagyon stresszes voltam, de imádok vezetni,és megérte.
2022. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valaki tudja hogy működik az átíratkozás menete?

Köszönöm a sok jó választ! :)

2022. nov. 22. 00:32
 8/8 anonim válasza:
100%

Izgulsz vagy mi az oka annak, hogy nem sikerült?

Nekem 4. alkalommal lett meg, eszméletlenül izgultam és féltem. Oktató gondom volt, de erről csak akkor szereztem tudomást amikor az utolsó vizsga előtt megkértem páromat, hogy üljön be mögém és nézze meg, hogy tényleg ennyire béna vagyok? Kiderült, hogy sok mindent nem mondott el az oktató, párommal átbeszéltük, hogy szerinte mit és hogyan csináljak és végül sikeresen vizsgáztam. Nekem is hatalmas nyűg és szenvedés volt, motivált, hogy ha már ennyi pénzembe fájt csináljam végig. Az átíratkozást sajnos nem tudom hogyan működik. Sok sikert kívánok :)

2022. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!