Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van értelme így folytatni?

Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a dolog, hogy körülbelül 4hónapja kezdtem el a vezetést. Viszont az oktatóm mindenért ordibál velem szószerint, ha egy kis hibát vétek már lekapja a fejem. Egyfolytában dekoncentrált vagyok mert azon kattog az agyam, hogy mikor fog megint leordítani. Pénteken megyek másodjára forgalmi vizsgára, de nem tudok semmit (44óránál járok). Az ilyen alapok megvannak persze, de parkolni nem tudok, összesen szerintem 1órát ha gyakoroltunk 44óra alatt.

Parkolásokra is annyit mondott, hogy nézzek youtubeon videókat, hogy jobban megrögzüljön a dolog.

Az ordibálásokkal meg úgy elvette az életkedvem, hogy már hánynom kell ha beülök az autóba.

Pénteki forgalmira sincs már kedvem elmenni mert úgy is tudom mi lesz a vége.

Másik oktatót meg nem találtam mert a nyár miatt beteltek a helyek mindenhol.



2022. júl. 5. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki születik pedagógusnak....
2022. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nincs mese, állj ki magadért!
2022. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe ezt a szerencsétlent, egyúttal jelezd az autós iskolának, milyen a stílusa.


Ez a modor minden körülmények között megengedhetetlen, ráadásul itt te fizetsz nem kevés pénzt egy szolgáltasért.


Menj el a forgalmi vizsgára, aztán ha nem sikerülne, keress később alkalmas oktatót, hagyd ezt a sz*r prolit.

2022. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, szoktam szólni érte, hogy ez így nem okés. De másnapra ugyanúgy folytatja, mintha nem mondtam volna semmit. Annyit mondott rá, hogy azért csinálja mert így jobban berögzül a tanulóba a dolgok.
2022. júl. 5. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam kb. Csak az én oktatóm nem engedett vizsgázni sem, azt mondta a leveztett órák után, hogy nem ír ki vizsgára, mert hülye vagyok, vegyek még minimum 20 pótóràt. Mi sem parkoltunk soha, azt mondta nézzek róla youtube videót, meg töltsek le valami alkalmazást, nincs idő parkolást tanulni.

Összevesztem vele, és iskolát váltottam azzal együtt meg oktatót. Így, hogy nem írt ki vizsgára alig találtam oktatót! Mindegyik hülyének titulàlt engem! Végül egy középkorú nőt találtam, akit felhívtam és azt mondta átvesz. Beültem mellé 1,5 év teljes kihagyás után, és azt mondta, hogy jól vezetek, nem tudja miért nem írtak ki engem már régen vizsgára. Azt mondta, hogy az akitől átjöttem arra az oktatóra/autós sulira(övé volt a suli is) rengeteg panasz van, jól tettem, hogy átjöttem. Azt is mondta, hogy nem mindig tud az oktató meg a diák együtt dolgozni, és ez nem is baj, olyankor váltani kell. Nos, ez a nő is ordított velem párszor, de mindent megtanított, és ha valakit jól csináltam megdicsért. Végül sikeresen letettem a forgalmit, de az elsők a stressz miatt megbuktam, úgy remegett a lábam, hogy egyszerűen nem éreztem alatta a pedálokat. Az oktató azt mondta, hogy ilyen állapotban nem lehet vizsgázni, forduljak természetes nyugtatókhoz, ezt is tettem. A harmadik vizsgára már teljesen nyugodtan mentem, úgy voltam vele, hogy meglesz, ennyi. Mondta az oktató, hogy ha hülyének gondolna nem írt volna ki vizsgára. 30 éve ezt csinálja, tudja ki alkalmas, meg ki nem. Meglett. Azóta vezetek napi szinten, és imádom! Sofőr szeretnék majd lenni ideiglenesen egyetemig!

Tanulság: Cserélj oktatót, nehéz lesz találnod, de ilyen állapotban nem fog menni. Fizess ki 10-15 pótot másik oktatónak, olyannak aki türelmes meg tanít parkolást is, mert így soha nem lesz meg a vizsgád, és akkor veszett több százezer forintod. Hallgass rám, mert ilyen idióta mellett képtelenség vizsgázni, mert még külön beléd cseszi ő is az ideget!

2022. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt a nő, melyik iskola, leírod esetleg? :)


Olyan jó lenne az ilyen kérdéseknél, ha mindenki névvel írna, kit ajánl, kit kerüljön el az ember. :/ Sok rossz tapasztalatot lehetne megúszni

2022. júl. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6, Borsod megyében volt az egész, azért nem írtam ki. Gondoltam túl sok borsodi úgy sincs az oldalon.

Az autós suli amit kerülni kell: NZN, a suli vezetője nem a legjobb oktató, de azóta lettek alkalmazottai, azokról nem tudok véleményt mondani! Mikor én kezdtem ő csinálta egyedül! Azóta van neki 4-5 oktatója, de mint írtam őket nem ismerem! Ez a sztori már nem mostani. Egyébként akkor kezdte az egész oktatósdit, mikor én jártam hozzá, nagyon kezdő oktató volt még a pasi, azóta fogalmam sincs változott-e tanítási technikàja, de mint írtam akkoriban sok panasz érkezett rá, azt mondta a második oktatóm.

Aki meg ismeri ezt az autós sulit az tudja, hogy melyik középkorú nő oktatóról beszélek, melyik iskolában, mert két női oktató van a városban, de mindkettő nagyon jó állítólag(mert engem nyilván csak az egyik tanított, de a másikról is csak jót hallottam).

2022. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj velem ilyen sosem fordult elö mert rendkívül tiszteletreméltó és művelt személy vagyok óriási intelligenciával és végzettségekkel megáldva, szerényen Dr. jelzövel kezdödik a nevem, de nem azért mert egy tanulatlan semmirekellö orvos vagyok, hanem a Természettudományok doktora és habilitusa rengeteg nemzetközi konferenciával és tudományos folyóiratokkal a hátam mögött. Ezért amikor beültem az autóba nyomatékosítottam, hogy egy olyan hatalmas egyéniséget oktat, akit élete során többet biztosan nem fog és elérte a szakmai pályafutásának a csúcsát, illetve akkora tudásbeli különbség van köztünk, hogy nem fogadom el az utasítgatást holmi 8 általánost végzett paraszttól akinek a tudása arra terjed ki, hogy kanyarodj jobbra meg balra. Ezt tudomásul vette és csak akkor avatkozott be a vezetésbe ha életveszélyes volt a szituáció, de természetesen én nem generálok ilyen helyzeteket, hiszen vérprofi vagyok, nem véletlen a rengeteg szakmai elismerés neves konferenciákról.
2022. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!