Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnál is volt olyan, hogy...

Másnál is volt olyan, hogy hiába cserélt egy műszakot, mikor ledolgozni szerette volna, akkor nem volt hangulata az egészhez, ennek hangot is adott?

Figyelt kérdés
Főnökként dolgozok, őszintén szólva Senior Manager vagyok. Tegnap lettem volna ügyeletes, de a mai nap lett alkalmasabb arra, hogy a feladataimat elvégezzem, emellett vállaljam a délutános műszakot, ezért cseréltem egy Managerrel, de családi és pénzügyi dolgok miatt, nem volt hangulatom az egészhez. A baj az, hogy kevés létszámmal dolgozok, ezt a problémát próbálom kiküszöbölni dolgozók átmozgatásával, de nem mindenki akarja ezt, mert a saját munkaköri feladatait szeretné csak ellátni, amire nincs lehetőség. Azt várom el mindenkitől, hogy mindenki, mindenhol legyen, erőn felül is teljesítsenek. Motiválni nem tudom a rendkívül kevés embert, de a feladataikat mindenképpen el kell, hogy végezzék. Felém is támasztanak elvárásokat, bármelyik műszakot is vállalom, már nem ösztönöz semmi arra, hogy boldogságot közvetítsek, emellett megbecsüljem azt a kevés embert. A kérdésem az, hogy más is volt már úgy, hogy vállalt akár egy ügyeletet, de nem volt kedve hozzá, de a környezet számára azt kellett közvetíteni, hogy dolgozni kell?
2023. jún. 23. 23:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!